Tematyczne

Aktywne filtry

Zestaw ZEGARY

82 karty A4 pdf

+ prezentacja multimedialna

    W skład zestawu wchodzi 14 części (82 karty A4 format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera zadania dydaktyczne idealne do nauki godzin, zegara, a także przybliżające maluchom takie pojęcia jak dzień, noc, rano lub wieczór. Przygotowane karty kształtują u dzieci logiczne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć. 

Cena 25,00 zł

Zestaw MUZYCZNY

87 kart A4 pdf
+ prezentacja multimedialna

    W skład zestawu wchodzi (87 kart A4 format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci korzystając z kart prześledzą historię odtwarzaczy dźwięku, poznają rodzaje instrumentów a także dowiedzą się o tym jak wygląda zespół muzyczny. Nie zabraknie też różnego rodzaju kolorowanek i układanek. Muzyczne kodowanie sprawi że dziecko udoskonali u siebie koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć.

Cena 25,00 zł

Zestaw NAUKA CZYTANIA

91 kart A4

format pdf

   Jest to zestaw składający się z 12 kreatywnych ćwiczeń, zadań i gier, które uatrakcyjnią naukę czytania metodą sylabową. Materiały te gwarantują mnóstwo zabawy oraz atrakcyjne zajęcia.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw KALENDARZ

80 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi kalendarz formatu XXl, który zawiera dni tygodnia, miesiące pory roku, pogodę, ubiór. Dodatkowo dołączone są karty dni tygodnia- pociąg oraz kalendarz urodzin. Materiały przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Zestaw ten w ciekawy sposób ułatwi dzieciom zapamiętanie miesięcy, pór roku, dni tygodnia oraz daty swoich urodzin. 

Cena 25,00 zł

Zestaw JA MAM, KTO MA

285 kart

format pdf

   W skład zestawu wchodzi  (285 kart format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Komplet kart należy wyciąć, zalaminować a następnie potasować i rozdać pomiędzy graczy. Wybrana osoba rozpoczyna grę, odczytując najpierw rzecz umieszczoną w górnej części karty (np. „Ja mam kapelusz”), a następnie w dolnej (np. „Kto ma MA parasol?”). Osoba, która ma kartę z podaną rzeczą wskazuje kolejną osobę. Gra kończy się, kiedy ostatnia osoba przeczyta swoją kartę.

Cena 25,00 zł

Zestaw ZWIERZĘTA DOMOWE

114 kart A4

format pdf

   Zestaw ten składa się z 16 części, w skład których wchodzi 114 kart pracy. Materiały zawierają gry edukacyjne, karty demonstracyjne, łamigłówki, zadania oraz kolorowanki. Dzieci dowiadują się jakie zwierzęta można trzymać w domu, poznają ich nazwy oraz miejsca, w których przebywają na co dzień jak np. buda dla psa, klatka dla chomika, akwarium dla rybek.  

Cena 25,00 zł

Zestaw OWOCE I WARZYWA

140 kart A4

format pdf

   Jest to pakiet materiałów edukacyjnych, który składa się z 16 części. W skład zestawu wchodzą karty obrazkowe, łamigłówki, zadania z dopasowaniem owoców i warzyw, dyplomy czy klamerkowe cienie. Dzieci w zabawny sposób poznają owoce i warzywa, potrafią je rozróżnić, rozwiązują zagadki oraz dowiadują się jak ugotować zupę.  

Cena 25,00 zł

Zestaw CYFR

94 karty A4

format pdf

   Zestaw zawiera 94 karty A4. Materiały są wspaniałą pomocą dydaktyczną do nauki cyfr, ale przede wszystkim są świetną zabawą dla dzieci. W zestawie można znaleźć kolorowe puzzle, memo, kodowanie, i wiele innych ciekawych zadań, które rozwijają kreatywność, i uczą logicznego myślenia.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Nowy ROK SZKOLNY

150 kart A4

format pdf

   Kodeks ucznia, dyżurni, powitania, to tylko element tego zestawu. Pakiet ten składa się z 11 części w formacie pdf.  Dzieci poznają zasady jakie obowiązują w szkole i przedszkolu. Dowiadują się o swoich nowych obowiązkach ucznia lub przedszkolaka, poznają swój plan dnia. Wiedzą jakie są stosowne i niestosowne zachowania, w jaki sposób zwracać się do nauczyciela oraz do swoich rówieśników. 

Cena 25,00 zł

Zestaw LITER

160 kart A4

format pdf

  Zestaw zawiera (160 kart A4 format pdf). Materiały są wspaniałą pomocą dydaktyczną do nauki liter, ale przede wszystkim świetną zabawą dla dzieci. W zestawie można znaleźć kolorowe puzzle, klamerkowe zadania, kodowanie, i wiele innych ciekawych ćwiczeń, które rozwijają kreatywność, i uczą logicznego myślenia. Nauka pisania stanie się prosta, fajna, i przyjemna.Cena 25,00 zł

Zestaw ETAPY ŻYCIA

48 kart A4

format pdf

   W skład zestawu wchodzi 48 kart A4 formatu pdf. Zestaw zawiera karty demonstracyjne, plansze XXL, kolorowanki i łamigłówki. Dzieci poznają cykle życia pszczoły oraz kury. Potrafią ułożyć każdy etap oraz dowiadują się, że pszczoła daje miód, a kura znosi jajka.

Cena 15,00 zł

Bezpieczeństwo NA DRODZE

100 kart A4 pdf

+ prezentacja multimedialna

  W skład zestawu wchodzi  (100 kart A4 format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważnym tematem w przedszkolu, i wymaga dużego zaangażowania ze strony dzieci. Dzięki tym kartom pracy, maluchy poznają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dowiedzą się jakie są znaki drogowe i jak należy zachowywać się przed przejściem dla pieszych, nie zabraknie też,różnego rodzaju zadań i łamigłówek, Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł