Tematyczne

Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE
Bezpieczeństwo NA DRODZE

Bezpieczeństwo NA DRODZE

  W skład zestawu wchodzi  (100 kart A4 format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważnym tematem w przedszkolu, i wymaga dużego zaangażowania ze strony dzieci. Dzięki tym kartom pracy, maluchy poznają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dowiedzą się jakie są znaki drogowe i jak należy zachowywać się przed przejściem dla pieszych, nie zabraknie też,różnego rodzaju zadań i łamigłówek, Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Po zakupie produktu otrzymają Państwo dostęp do pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować.
25,00 zł
Ilość:

Format PDF
100
W skład zestawu wchodzi :
🔴1. BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE- prezentacja multimedialna, gdzie przedstawione są zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
🔴2. PODSTAWOWE POJĘCIA- karty obrazkowe. Dzieci dowiadują się z jakich elementów składa się droga.
🔴3. PROFESJE UKŁADANKI- Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiednich rzeczy, do danej profesji.
🔴4. BEZPIECZEŃSTWO DROGOWE- Dziecko dowiaduje się kim są uczestnicy ruchu drogowego, oraz jak wygląda sygnalizacja na drodze.
🔴5. BEZPIECZNA JAZDA NA ROWERZE- Karty demonstracyjne przedstawiające zasady zachowania podczas jazdy na rowerze.
🔴6. ZNAKI DROGOWE UKŁADANKI- Dzieci muszą dopasować właściwe podpisy do znaków.
🔴7. ZNAKI DROGOWE- memo
🔴8. UŁÓŻ WEDŁUG ROZMIARU – Zadaniem dziecka jest poukładać obrazki według ich wielkości, od największego do najmniejszego.
🔴9. BEZPIECZNA DROGA - KARTY ZADAŃ – Różne zadania dla dzieci związane z ruchem drogowym.
🔴10. DOPASUJ OBRAZKI DO ICH CIENI- Zadaniem dziecka jest wycięcie obrazków i dopasowanie ich do odpowiadających im cieni.
🔴11. KOLOROWANKI
🔴12. KODOWANIE- Zadaniem dziecka jest pokolorować obrazek według wzoru
🔴13. KARTY PRACY- 6 KART A4, w których zawarte są łamigłówki związane z ruchem drogowym.
36
Ilość stron
100
chat Komentarze (0)

Produkty powiązane

Zestaw o POLSCE

102 karty A4 pdf

+ prezentacja multimedialna

   Cały zestaw zawiera (102 karty A4  format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera różne zadania dydaktyczne związane z Polską. Dzieci dowiedzą się czym jest patriotyzm, jakie są największe polskie miasta, i jakie narodowe dania można skosztować. Nie zabraknie też ciekawych kart, na kształtowanie logicznego myślenia, koncentracji i pamięci.

Cena 25,00 zł

Nowy ROK SZKOLNY

150 kart A4

format pdf

   Kodeks ucznia, dyżurni, powitania, to tylko element tego zestawu. Pakiet ten składa się z 11 części w formacie pdf.  Dzieci poznają zasady jakie obowiązują w szkole i przedszkolu. Dowiadują się o swoich nowych obowiązkach ucznia lub przedszkolaka, poznają swój plan dnia. Wiedzą jakie są stosowne i niestosowne zachowania, w jaki sposób zwracać się do nauczyciela oraz do swoich rówieśników. 

Cena 25,00 zł

Zestaw DZIEŃ KOSMOSU

111 kart A4

format pdf

   Ten kompleksowy zestaw edukacyjny zawiera 16 elementów, które angażują młode umysły w kreatywną naukę i zabawę. W skład zestawu wchodzą karty demonstracyjne, ćwiczenia grafomotoryczne, łamigłówki, zadania logiczne, elementy do kodowania, klamerki i kolorowanki, które wspierają rozwój dzieci w atrakcyjny sposób. Dzieci poznają planety Układu Słonecznego, ucząc się ich nazw i kolejności od Słońca. Materiały edukacyjne są kolorowe i starannie wykonane, co czyni naukę jeszcze bardziej przyjemną. Zestaw ten jest doskonałym narzędziem do wsparcia intelektualnego i motorycznego rozwoju dzieci, oferując jednocześnie zabawę i edukację na wysokim poziomie.

Cena 25,00 zł

DZIEŃ STRAŻAKA

108 kart A4

format pdf

    Zestaw ten składa się z 13 części. Znajdują się w nim strażackie łamigłówki, gry, puzzle, czapeczki, karty demonstracyjne, kolorowanki i wiele innych zadań związanych z Dniem Strażaka. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pakiet ten to gwarancja fajnej zabawy i ciekawy pomysł na lekcję.

Cena 25,00 zł