Kolorowanki

Aktywne filtry

DINOZAURY - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

  Kiedy kredki spotykają prehistorię, magia zaczyna się dziać. Nasz zestaw zawiera 20 kolorowanek z postaciami młodych dinozaurów. Dinozaury są przedstawiane w stylu chibi ( małe słodkie zwierzątka z dużymi oczami ). Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki  z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat młodych dinozaurów i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

JESIENNE MYSZKI - Kolorowanki

17 kart A4

format pdf

  Zapraszamy do krainy, gdzie jesienny wiatr szeleści w liściach, a małe myszki bawią się wśród złotych krajobrazów. W tej niezwykłej kolekcji znajdziesz 17 starannie zaprojektowanych kolorowanek, które odzwierciedlają czar i magię jesiennej atmosfery. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat jesiennych myszek i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

PLUSZOWE MISIE - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

 Zapraszamy do "Kolorowego Świata Pluszowych Misiów"! Ten cudowny zestaw zawiera 20 przeuroczych kolorowanek, gdzie każda strona to brama do świata pełnego magii, kolorów i uśmiechu. Oto zestaw, na którym przesympatyczne, pluszowe misie czekają, aby ktoś obudził je do życia swoimi kolorami. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat pluszowych misiów i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ ZWIERZĄT - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

  Witajcie, miłośnicy zwierząt! Mamy przyjemność przedstawić Wam nasz zestaw 20 kolorowanek, stworzony specjalnie na ten dzień: Światowy Dzień Zwierząt. To nie tylko okazja do zabawy kolorami, ale także sposób na wyrażenie swojej miłości i szacunku dla naszych pięknych przyjaciół na tej planecie. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat uroczych zwierząt i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

WESOŁE AUTA - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zestaw kolorowanek 'Wesołe Auta' przenosi nas w fascynujący i pełen przygód świat znany z uwielbianej przez dzieci bajki 'Auta'. Ten wyjątkowy zestaw zawiera 20 kolorowanek, które zapewnią niezapomniane chwile zabawy i kreatywności. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat wesołych aut i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ LISTONOSZA - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zanurz się w świecie listów i poczty! Kolorowanki na Dzień Listonosza to nie tylko zabawa kolorami, ale także szansa na wyrażenie wdzięczności i docenienia codziennej pracy tych, którzy dostarczają nam ważne wiadomości i małe radości. To doskonała okazja, by dzieci mogły wyrazić swoją twórczość i cieszyć się procesem malowania, jednocześnie ucząc się o ważności komunikacji i życzliwości. Niech te kolorowanki staną się wyrazem wdzięczności dla wszystkich listonoszy, którzy codziennie podróżują, aby dostarczyć nasze listy i przesyłki, a także dla wszystkich tych, którzy wspierają naszą sieć komunikacji i wymiany informacji.

Cena 10,00 zł

ZŁOTA JESIEŃ - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zestaw kolorowanek "Złota Jesień" to podróż przez malowniczy i czarujący świat pór roku, której piękno odzwierciedla urok jesieni. Ten zestaw zawiera 20 uroczych kolorowanek, które przeniosą dzieci w magiczną podróż pośród złotych liści, uśmiechniętych zwierzątek i pełnych ciepła scenek jesieni. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat złotej jesieni i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ LISTONOSZA-...

22 karty A4

format pdf

   Czy jesteś gotów na przygodę pełną kolorów, uśmiechu i zwierzęcych przyjaciół? Nasz zestaw kolorowanek na Dzień Listonosza ze zwierzętami to doskonały sposób na wyrażenie kreatywności i sprawienie, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej magiczny! Zestaw składa się z 22 kolorowanek. Każda kolorowanka to inne zwierzątko przebrane za listonosza. Zanurz się w świecie uroczych postaci, które dostarczą Ci mnóstwo radości podczas kolorowania.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ KUNDELKA - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zestaw kolorowanek na "Dzień Kundelka" to prawdziwa uczta dla miłośników czworonogów! Ten pakiet zawiera 20 uroczych i kreatywnych ilustracji, które oddają w pełni niezwykłą więź między ludźmi a psami. Kolorowanie tych obrazków to wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność za miłość i lojalność, jaką otrzymujemy od naszych futrzastych przyjaciół. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat uroczych kundelków i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ DYNI - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zestaw kolorowanek na "Dzień Dyni" to 20 unikalnych rysunków, które celebrują urok i magię jesiennej dyni. Każda kolorowanka to kawałek uroczej pory roku, gotowy na ożywienie Waszymi ulubionymi kolorami. Zanurzcie się w świecie jesieni i przyjemności tworzenia własnych dzieł sztuki. Czas uwiecznić "Dzień Dyni" i zobaczyć, jak Wasze kolorowe dzieła ożywają na papierze. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat jesiennych dyń i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

POSTACIE Z BAJEK - Kolorowanki

25 kart A4

format pdf

Witajcie w krainie dziecięcych marzeń i kolorów, gdzie bajkowe postacie ożywają! Nasz zestaw kolorowanek na "Dzień Postaci z Bajek" to 25 uroczych ilustracji, stworzonych specjalnie dla najmłodszych artystów z przedszkola. Każda z tych kolorowanek to okno do baśniowego świata, w którym można spotkać swoje ulubione postacie. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat postaci z bajek i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

ZIMA Z MIKOŁAJEM - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Mikołajki to szczególny dzień, obchodzony 6 grudnia, kiedy to według tradycji św. Mikołaj przynosi prezenty dzieciom. To czas pełen radości, niespodzianek i rodzinnych chwil.  Nasz zestaw zawiera 20 kolorowanek zawierające unikalne, przyjazne dla dzieci ilustracje Mikołajów w różnych uroczych sceneriach. Zaprojektowane z myślą o małych rączkach, nasze kolorowanki rozwijają kreatywność, motorykę oraz umiejętność skupienia uwagi, będąc jednocześnie doskonałym wprowadzeniem do tradycji Mikołajek. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat mikołajów i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł