Kolorowanki

DZIEŃ ZIEMI - Kolorowanki
DZIEŃ ZIEMI - Kolorowanki

DZIEŃ ZIEMI - Kolorowanki

  Witajcie, młodzi ekolodzy! Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez świat przyrody i ekologii, kolorując, rysując i ucząc się wspaniałych rzeczy na temat naszej ukochanej planety. Przygotowaliśmy dla Was zestaw niezwykłych kolorowanek na Dzień Ziemi, które nie tylko zapewnią Wam fantastyczną zabawę, ale także nauczą Was, jak być ekologicznymi bohaterami. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Po zakupie produktu otrzymają Państwo dostęp do pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować.
10,00 zł
Ilość:

Format PDF
27
147
Ilość stron
27
chat Komentarze (0)

Produkty powiązane

JESIENNE MYSZKI - Kolorowanki

17 kart A4

format pdf

  Zapraszamy do krainy, gdzie jesienny wiatr szeleści w liściach, a małe myszki bawią się wśród złotych krajobrazów. W tej niezwykłej kolekcji znajdziesz 17 starannie zaprojektowanych kolorowanek, które odzwierciedlają czar i magię jesiennej atmosfery. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat jesiennych myszek i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ ZWIERZĄT - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

  Witajcie, miłośnicy zwierząt! Mamy przyjemność przedstawić Wam nasz zestaw 20 kolorowanek, stworzony specjalnie na ten dzień: Światowy Dzień Zwierząt. To nie tylko okazja do zabawy kolorami, ale także sposób na wyrażenie swojej miłości i szacunku dla naszych pięknych przyjaciół na tej planecie. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat uroczych zwierząt i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

DZIEŃ DYNI - Kolorowanki

20 kart A4

format pdf

Zestaw kolorowanek na "Dzień Dyni" to 20 unikalnych rysunków, które celebrują urok i magię jesiennej dyni. Każda kolorowanka to kawałek uroczej pory roku, gotowy na ożywienie Waszymi ulubionymi kolorami. Zanurzcie się w świecie jesieni i przyjemności tworzenia własnych dzieł sztuki. Czas uwiecznić "Dzień Dyni" i zobaczyć, jak Wasze kolorowe dzieła ożywają na papierze. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat jesiennych dyń i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł

POSTACIE Z BAJEK - Kolorowanki

25 kart A4

format pdf

Witajcie w krainie dziecięcych marzeń i kolorów, gdzie bajkowe postacie ożywają! Nasz zestaw kolorowanek na "Dzień Postaci z Bajek" to 25 uroczych ilustracji, stworzonych specjalnie dla najmłodszych artystów z przedszkola. Każda z tych kolorowanek to okno do baśniowego świata, w którym można spotkać swoje ulubione postacie. Przy zakupie tego pakietu otrzymasz od nas dożywotni 20% rabat na inne kolorowanki z naszego sklepu. Nie czekaj! Zanurz się w świat postaci z bajek i rozpocznij kolorową przygodę już dzisiaj.

Cena 10,00 zł