Matematyczno- logiczne

Aktywne filtry

Jesienne KODOWANIE

65 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi  (65 kart A4 pdf). Zadania wykorzystujące podstawy programowania świetnie wpływają na umiejętność logicznego myślenia, planowania, i orientacji na kartce. Rozwijają kreatywność oraz kompetencje matematyczne. Jesienne zadania z kodowania zawierają wiele, różnorodnych ćwiczeń o różnych stopniach trudności. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł

Zestaw Matematyczny

36 kart A4

format pdf

   Zestaw ten składa się z 36 kart pracy formatu A4. Pakiet zawiera zadania matematyczne, logiczne oraz łamigłówki. Przeznaczony jest dla dzieci wczesnoszkolnych.  Ćwiczenia w zestawie są kolorowe i przemyślane. Zrobione w taki sposób, żeby zachęcić dzieci do pracy i pokazać, że matematyka może stać się przyjemną zabawą.

Cena 10,00 zł Cena podstawowa 15,00 zł

Wakacyjne KARTY PRACY

62 karty A4

format pdf

  Zestaw składa się z (62 kart A4 formatu pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to zestaw wakacyjnych zadań, dzięki którym uczeń rozwinie u siebie zdolności logicznego myślenia, i kreatywności. Te karty pracy przeniosą dziecko w czas gorącego nadchodzącego lata.  

Cena 10,00 zł Cena podstawowa 20,00 zł

Wakacyjne KODOWANIE

46 kart A4

format pdf

   Cały zestaw zawiera (46 kart A4). Zadania wykorzystujące podstawy programowania świetnie wpływają na umiejętność logicznego myślenia, planowania, i orientacji na kartce. Rozwijają kreatywność oraz kompetencje matematyczne. Wakacyjne zadania z kodowania zawierają wiele, różnorodnych ćwiczeń o różnych stopniach trudności. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Matematyka dla NAJMŁODSZYCH

36 kart A4

format pdf

  Matematyka dla najmłodszych, to zestaw stworzony z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z matematyką. Znajduje się tutaj cała masa różnorodnych zadań (z zakresu liczenia od 3 do 10) których poziom trudności stopniowo wzrasta. Dzięki temu, młody adept, może zdobywać nowe umiejętności, ćwiczyć je i utrwalać. Na końcu zestawu do każdego zadania znajdują się także odpowiedzi.

Cena 20,00 zł

Świąteczno - zimowe ŁAMIGŁÓWKI

72 karty A4

format pdf

  Duży zestaw łamigłówek związanych z zimą i Świętami Bożego Narodzenia. W pakiecie można znaleźć zadania polegające m. in. na łączeniu kropek, prowadzeniu do celu, znajdywaniu różnic, malowaniu, kodowaniu , rysowaniu po przerywanej linii, kolorowaniu według kodu czy łączeniu w pary. Nie zabraknie też gier takich jak: puzzle, memory, i sudoku. Poprzez tego rodzaju ćwiczenia dzieci rozwijają zdolność logicznego myślenia a także ćwiczą pamięć i koncentrację. Wszystkie materiały są doskonałej jakości.

Cena 25,00 zł

Walentynkowe ŁAMIGŁÓWKI

79 kart A4

format pdf

  W każdym roku kalendarzowym 14 lutego jest niezwykle wyjątkową datą. Niemal na całym świecie obchodzi się wtedy Święto Zakochanych. Tym razem przygotowaliśmy dla Was całą masę zadań i łamigłówek, właśnie związanych z Walentynkami. W zestawie znajdują się zadania logiczne, ćwiczenia usprawniające motorykę małą, puzzle, zadania matematyczne i kodowanie, które w doskonały sposób wpływa na rozwój intelektualny dziecka.  Ponadto polecamy nasz zestaw Walentynkowy, gdzie oprócz łamigłówek są gry kolorowanki, dekoracje sali oraz dyplomy.  

Cena 25,00 zł

UKŁADANKI - lewopółkulowe

102 karty A4

format pdf

 Układanki lewopółkulowe dla maluchów z przedszkola to zabawa, która pomaga im rozwijać umiejętności myślowe i logiczne, nieświadomie przygotowując do nauki w szkole. Zestaw zawiera zróżnicowane układanki, od prostych puzzli z dużymi, kolorowymi elementami, które rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, po bardziej zaawansowane zadania wymagające logicznego myślenia. Każda układanka to nie tylko zabawa, ale także wyjątkowa okazja do rozwijania umiejętności rozumowania, analizy i skupienia. Zestaw doskonale przygotowuje dzieci do nauki szkolnej, jednocześnie dostarczając im radość z odkrywania nowych umiejętności.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Logiczne MYŚLENIE

99 kart A4

format pdf

   Zanurz się w fascynującym świecie rozwijających się umysłów! Przedstawiamy Wam zestaw "Logiczne Myślenie" -  ten starannie zaprojektowany pakiet oferuje niezapomniane doświadczenia edukacyjne, które pobudzą ciekawość i kreatywność małych odkrywców. W skład zestawu wchodzą różnorodne materiały, takie jak łamigłówki, puzzle, labirynty, znajdywanie różnic, zagadki z obrazkami i rebusy, które wzbogacają doświadczenie poznawcze dziecka. Zestaw ten nie tylko zapewnia wspaniałą zabawę, ale również stymuluje rozwój kluczowych umiejętności, takich jak logiczne myślenie, spostrzegawczość, zdolność do rozwiązywania problemów oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł