Pory roku

Aktywne filtry

WIOSNA W OGRODZIE

106 kart A4

format pdf

   Wiosna rozpoczyna się 21 marca, a kończy 21 czerwca. Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, ptaki wesoło śpiewają, a w ogrodzie zaczynają się wiosenne porządki. Ten zestaw zawiera karty tylko związane z ogrodem. Dzieci dowiedzą się jak wygląda praca ogrodnika i co należy zrobić, by wyrosła roślinka. W zestawie nie zabraknie także kart z wiosennymi kwiatami. Bardzo ciekawą formą zabawy będzie odkrywanie poszczególnych kwiatów za pomocą światła latarki. Dzieci również będą mogły pokazać swoje zdolności plastyczne oklejając plasteliną ciekawe szablony. Przygotowane materiały na pewno zadowolą niejednego malucha.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Jesienne KODOWANIE

65 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi  (65 kart A4 pdf). Zadania wykorzystujące podstawy programowania świetnie wpływają na umiejętność logicznego myślenia, planowania, i orientacji na kartce. Rozwijają kreatywność oraz kompetencje matematyczne. Jesienne zadania z kodowania zawierają wiele, różnorodnych ćwiczeń o różnych stopniach trudności. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł

Zestaw WAKACYJNY

96 kart A4

format pdf

   W skład tego zestawu wchodzi 9 części. Dzieci dowiadują się co ciekawego można robić w czasie wakacyjnym. Jak chronić się przed słońcem i na co trzeba zwracać uwagę podczas przebywania na plaży. W przygotowanym pakiecie znajdują się również karty demonstracyjne o bezpieczeństwie nad wodą oraz jak chronić się przed kleszczami i słońcem.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

WAKACYJNE ŁAMIGŁÓWKI

81 kart A4

format pdf

     Zestaw ten składa się z 6 części o tematyce wakacyjnej. Jest to 81 kart pracy formatu A4, w skład których wchodzą kolorowanki, labirynty, szlaczki, kodowanie, policz i zaznacz, rysuj po śladzie, połącz w pary, dopasuj właściwy cień, klasyfikacja oraz zadania matematyczne. Pakiet wakacyjny rozwija u dzieci kreatywność, koordynację wzrokowo ruchową, oraz spostrzegawczość.  

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Wakacyjne KODOWANIE

46 kart A4

format pdf

   Cały zestaw zawiera (46 kart A4). Zadania wykorzystujące podstawy programowania świetnie wpływają na umiejętność logicznego myślenia, planowania, i orientacji na kartce. Rozwijają kreatywność oraz kompetencje matematyczne. Wakacyjne zadania z kodowania zawierają wiele, różnorodnych ćwiczeń o różnych stopniach trudności. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Pakiet WIOSENNY

134 karty A4

format pdf

   Zestaw zawiera  (134 karty A4 format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera ciekawe zadania związane z nadejściem wiosny, które uczą kreatywności i logicznego myślenia. Nie zabraknie też różnego rodzaju gier i quizów.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw ZIMOWY

146 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi  (146 kart A4 format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera ciekawe zadania związane z zimą, które uczą kreatywności a także logicznego myślenia. Nie zabraknie też sportów zimowych i zwierząt lubiących lodową krainę, a lepienie bałwana już nigdy nie będzie sprawiało problemu. Bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo dlatego te karty są szczególnie wyróżnione. 

Cena 25,00 zł

Pakiet ZIMOWY

70 kart A4 format pdf

+ wklejki do zeszytu

  Pakiet zimowy jest odsłoną zimowego zestawu. Tym razem znajduje się tutaj cała masa gier, łamigłówek, zadań matematycznych, zgadywanek, i układanek. Dodatkowo w pakiecie są szablony do prac plastycznych, i wklejki do zeszytu. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł

Wakacyjne KARTY PRACY

62 karty A4

format pdf

  Zestaw składa się z (62 kart A4 formatu pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to zestaw wakacyjnych zadań, dzięki którym uczeń rozwinie u siebie zdolności logicznego myślenia, i kreatywności. Te karty pracy przeniosą dziecko w czas gorącego nadchodzącego lata.  

Cena 10,00 zł Cena podstawowa 20,00 zł

Zestaw JESIENNY

109 kart A4

format pdf

   W skład zestawu wchodzi (109 kart A4 format pdf) Wśród jesiennych karty pracy nie mogło zabraknąć wszystkiego tego co dzieciom kojarzy się z jesienią. Oprócz różnokolorowych liści, kasztanów czy żołędzi można znaleźć na nich wiewiórkę, lisa, sowę czy jeża. Zabawę uatrakcyjni świetna gra " Ja mam, kto ma". Wszystkie karty utrzymane są w jesiennej kolorystyce. Są w nich różne ciekawe zadania do liczenia, rysowania i układania. Dzieci dowiedzą się jakie grzyby wolno jeść , a które są trujące, jakie ptaki odlatują na zimę, a które zimują w Polsce.

Cena 25,00 zł

Zestaw MIESZKAŃCY ŁĄKI

96 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (96 kart A4 format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera fajne zadania związane z porą roku, jaką jest wiosna. Dzieci dowiadują się jakie zwierzęta zamieszkują wiosenne łąki, uczą się rysować, układać i kolorować. Gra ja mam, kto ma na pewno przypadnie im do gustu. Bo jak inaczej się uczyć, jak nie przy dobrej zabawie.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw WIOSENNY

120 kart A4

format pdf

    Zestaw ten zawiera wiele łamigłówek zadań i ćwiczeń przygotowanych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Dodatkowo znajdziemy w nim piękne dekoracje na tablice, ścianę lub drzwi przedszkola. Pakiet składa się również z kolorowanki wielkoformatowej, opasek na włosy, wyklejanek, cyfr, zakodowanych kolorowanek oraz ćwiczeń z rysowania symetrycznego. Materiały te pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność oraz umiejętności manualne i intelektualne dzieci. Pakiet ten wprowadza wiosenny nastrój i stanowi dodatek do zajęć przedszkolnych lub zabawy w domu.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł