Wklejki do zeszytu

Aktywne filtry

Zestaw CZĘŚCI MOWY

34 karty A4 format pdf

+ wklejki do zeszytu

   Zestaw ten składa się z 34 kart formatu A4. Pakiet zawiera klamerkowe zadania, ćwiczenia z dopasowaniem obrazków, części mowy- wklejki do zeszytu oraz duże karty demonstracyjne. Części mowy, które wchodzą w skład zestawu to: rzeczownik, czasownik, przymiotnik, liczebnik, przysłówek. Karty pracy przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. 

Cena 20,00 zł

CYFRY - Wklejki Do Zeszytu

215 elementów

do wycięcia

    Wklejki do zeszytu z cyframi od 0-9, są dopasowane w taki sposób aby zmieściły się w zeszycie. Cały zestaw zawiera 215 elementów do wycięcia zawartych w 28 kartach A4. Wklejki to doskonały pomysł na utrwalenie przerabianej partii materiału, i zaangażowanie dzieci do samodzielnego wycinania i wklejania do zeszytu.

Cena 25,00 zł

Pakiet ZIMOWY

70 kart A4 format pdf

+ wklejki do zeszytu

  Pakiet zimowy jest odsłoną zimowego zestawu. Tym razem znajduje się tutaj cała masa gier, łamigłówek, zadań matematycznych, zgadywanek, i układanek. Dodatkowo w pakiecie są szablony do prac plastycznych, i wklejki do zeszytu. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł

Zestaw ORTOGRAFIA

23 karty A4

format pdf

   Zestaw ten składa się z 23 kart A4 formatu pdf. Zawiera karty demonstracyjne, wklejki do zeszytu, karty obrazkowe oraz ćwiczenia klamerkowe. Prezentowane materiały zawierają karty z: u, ó, h, ch, ż, rz. Pakiet ortografia przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym.

Cena 25,00 zł

Alfabet- wklejki do zeszytu

159 kart A4

format pdf

  Zapraszamy do zakupu naszych nowych kart pracy alfabet-wklejki do zeszytu. Ta edukacyjna i zabawna kolekcja materiałów została stworzona specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które uczą się czytać i pisać. W skład zestawu wchodzi 1256 wklejek do zeszytu format PDF. Zestaw jest podzielony na 6 części. Każdy rozdział zawiera ok 30 kart A4. Pakiet ten jest idealny zarówno do użytku w szkole, jak i w domu. Może być używany przez nauczycieli, jak i przez rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci w procesie nauki czytania i pisania. Dzięki tym materiałom nauka alfabetu stanie się zabawną i twórczą przygodą!

Cena 15,00 zł Cena podstawowa 30,00 zł