Motoryka mała

Aktywne filtry

Zestaw RYSUJ PO ŚLADZIE

80 kart A4

format pdf

   W skład tego zestawu wchodzi 80 kart pracy z kolorowymi elementami o tematyce związanej z rodziną, emocjami, zawodami, jesienią oraz zimą. Materiały nadają się dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwijają koordynację wzrokowo- ruchową oraz sprawność grafomotoryczną. 

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw GRAFOMOTORYKA

140 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (140 kart A4 format pdf). Ćwiczenia grafomotoryczne mają za zadanie poprawę sprawności dłoni i palców oraz koordynację wzrokowo-ruchową dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolonym. Trening ten wspomaga posługiwanie się przyborami piśmienniczymi i przede wszystkim naukę pisania. Materiały zawarte w tym zestawie zawierają masę różnych ćwiczeń aby w doskonały sposób rozwinąć  motorykę małą dziecka.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw ŁAMIGŁÓWKI

152 karty A4

format pdf

   Zestaw ten składa się z 13 części z zadaniami dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pakiet zawiera ćwiczenia grafomotoryczne, labirynty, kodowanie, kolorowanki, łączenie kropek oraz klasyfikację. Przygotowane karty kształtują u dzieci koordynację wzrokowo- ruchową, koncentrację, pamięć i logiczne myślenie.

Cena 20,00 zł

Zestaw Matematyczny

36 kart A4

format pdf

   Zestaw ten składa się z 36 kart pracy formatu A4. Pakiet zawiera zadania matematyczne, logiczne oraz łamigłówki. Przeznaczony jest dla dzieci wczesnoszkolnych.  Ćwiczenia w zestawie są kolorowe i przemyślane. Zrobione w taki sposób, żeby zachęcić dzieci do pracy i pokazać, że matematyka może stać się przyjemną zabawą.

Cena 10,00 zł Cena podstawowa 15,00 zł

Zestaw STARSZAKA

73 karty A4

format pdf

   Zestaw zawiera 73 karty A4 w formacie pdf. W skład zestawu wchodzą zadania na spostrzegawczość, łamigłówki, ćwiczenia logiczne, labirynty, kodowanie oraz grafomotoryka. Pakiet jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 20,00 zł

Zestaw ZADANIA DOMOWE

78 kart A4

format pdf

   W skład zestawu wchodzi (78 kart A4 format pdf) Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera masę kreatywnych ćwiczeń i zadań kształtujących u dzieci logiczne myślenie, zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć. Wszystkie materiały są czarno-białe, nie wymagające użycia kolorowego tuszu. Idealnie nadają się do pracy z dziećmi w domu jak i przedszkolu.

Cena 20,00 zł

Zestaw BYSTRZAKA

111 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (111 kart A4 format pdf) Materiały są zbiorem najlepszych części z różnych zestawów. Można znaleźć tutaj dużo zadań wielkanocnych i  wiosennych. Zestaw zawiera masę kreatywnych ćwiczeń i zadań kształtujących u dzieci logiczne myślenie, zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć. Dużo łamigłówek na pewno sprawi maluchom sporą frajdę.

Cena 15,00 zł

Zestaw MALUCHA

40 kart A4

format pdf

   W skład zestawu wchodzi (40 kart A4 format pdf) Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera różne zadania które kształtują u dzieci logiczne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć.

Cena 10,00 zł

Zestaw ALFABET

476 kart A4

format pdf

Rewolucyjny Zestaw Edukacyjny w PDF: Kompleksowe Ćwiczenia do Nauki Pisania! BESTSELLER!

Odkryj nasz innowacyjny zestaw edukacyjny, zaprojektowany specjalnie, aby rozbudzać kreatywność i rozwijać umiejętności pisania u dzieci! Ten wyjątkowy pakiet PDF zawiera 476 starannie przygotowanych kart pracy w formacie A4, które są idealne do domowego nauczania oraz wzbogacania zajęć w szkole.

Wśród bogatej zawartości znajdziesz: Zadania grafomotoryczne, ćwiczenia kaligraficzne, labirynty, ćwiczenia z kodowania, wycinanki, ćwiczenia na spostrzegawczość.

Każda litera alfabetu została starannie opracowana na około 20 stronach, co zapewnia wszechstronne podejście do nauki pisania.

Cena 14,00 zł Cena podstawowa 35,00 zł

WAKACYJNE ŁAMIGŁÓWKI

81 kart A4

format pdf

     Zestaw ten składa się z 6 części o tematyce wakacyjnej. Jest to 81 kart pracy formatu A4, w skład których wchodzą kolorowanki, labirynty, szlaczki, kodowanie, policz i zaznacz, rysuj po śladzie, połącz w pary, dopasuj właściwy cień, klasyfikacja oraz zadania matematyczne. Pakiet wakacyjny rozwija u dzieci kreatywność, koordynację wzrokowo ruchową, oraz spostrzegawczość.  

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw DZIEŃ MISIA- cyfry

132 karty A4

format pdf

     W skład tego zestawu wchodzą 132 karty A4. Pakiet zawiera po 12 zadań na każdą literę od 1 do 10. Znajdziemy w nim ćwiczenia z kaligrafii, kodowanie, rysowanie po śladzie, labirynty, karty demonstracyjne, kolorowanki, zadania na spostrzegawczość. Tematem przewodnim tego zestawu jest Pluszowy Miś, który zabierze dzieci w niesamowitą podróż, do krainy cyfr. 

Cena 25,00 zł

ŚWIĄTECZNY ALFABET

198 kart A4

format pdf

   W skład tego zestawu wchodzi 198 kart A4. Pakiet zawiera masę ćwiczeń z kaligrafii. Znajdują się w nim również zadania na spostrzegawczość, labirynty, rysowanie po śladzie, łączenie kropek oraz karty demonstracyjne z oznaczonymi samogłoskami. 

Cena 25,00 zł