Dni nietypowe

Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE
Zestaw o POLSCE

Zestaw o POLSCE

   Cały zestaw zawiera (102 karty A4  format pdf) + prezentacja multimedialna stworzona w Microsoft PowerPoint. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera różne zadania dydaktyczne związane z Polską. Dzieci dowiedzą się czym jest patriotyzm, jakie są największe polskie miasta, i jakie narodowe dania można skosztować. Nie zabraknie też ciekawych kart, na kształtowanie logicznego myślenia, koncentracji i pamięci.

Po zakupie produktu otrzymają Państwo dostęp do pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować.
12,50 zł
25,00 zł
Ilość:

Format PDF
102
W skład zestawu wchodzi:
1. Polska informacje
2. Warszawa informacje
3. Znani Polacy
4. Ciekawostki i atrakcje przyrodnicze
5. Miasta Polski
6. Polskie dania
7. Zadania i łamigłówki
9. Napis Polska
10. Liczby od 1- 20
11. BINGO – gra
12. Ja mam, kto ma
13. Memo
14. Kodeks młodego patrioty
15. Kolorowanka xl
16. Prezentacja multimedialna
10
Ilość stron
102
chat Komentarze (0)

Produkty powiązane

Zestaw PRAWA DZIECKA

138 kart A4

format pdf

    W skład zestawu wchodzi 138 kart A4 w formacie pdf. Dzieci poznają swoje prawa i obowiązki. Pakiet zawiera karty obrazkowe, kolorowanki oraz napisy. Materiały są kolorowe i estetyczne. Karty demonstracyjne można wykorzystać na tablice w szkole lub przedszkolu.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw DINOZAURY

100 kart A4
format pdf

  W skład zestawu wchodzi (100 kart A4 format pdf) Małe dzieci uwielbiają dinozaury. Te olbrzymy które wędrowały po Ziemi wiele lat temu są tak intrygujące, że maluchy na każdym etapie swojego rozwoju są nimi zafascynowane. Ten zestaw zawiera całą masę zadań i ćwiczeń związanych z prehistorycznymi zwierzętami. Dzieci dowiedzą się jakie dinozaury istniały w dawnych czasach, poukładają odpowiednie dino do ogromnego jaja, i zagrają w bardzo popularną grę: ja mam, kto ma.

Cena 25,00 zł

BEZPIECZNY INTERNET

91 kart A4 format pdf

+ 2 interaktywne prezentacje

teleturniej, gra, quiz

   Zestaw ten zawiera 2 interaktywne prezentacje, test wiedzy, teleturniej, gry oraz karty pracy w formacie pdf. Pakiet składa się 15 części. Dzieci dowiedzą się jakie są zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, co to jest netykieta, jakie są zagrożenia oraz poznają właściwe i niewłaściwe zachowania w Internecie. 

Cena 30,00 zł

Zestaw na DZIEŃ LASU

134 karty A4 format pdf

+ prezentacja multimedialna

interaktywny test wiedzy

  Zestaw zawiera (134 karty A4 formatu pdf) + prezentacja multimedialna oraz interaktywny test wiedzy. Dzień lasu jest bardzo ważnym świętem, a te karty pracy idealnie się nadadzą by sprawić dzieciom niesamowitą frajdę. Maluchy dowiedzą się jak aktywnie spędzać czas w lesie, co można robić a czego nie wolno, oraz skąd się biorą drzewa. Dodatkowo poznają leśne zwierzęta i nie zabraknie też ćwiczeń grafomotorycznych.

Cena 25,00 zł