Tematyczne

Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY
Zestaw SPORTOWY

Zestaw SPORTOWY

  W skład zestawu wchodzi (97 kart A4 format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera ciekawe zadania związane z różnymi dyscyplinami sportowymi. Dzieci dowiedzą się jakimi zasadami należy się kierować podczas gry i jakie istnieją dyscypliny sportowe. Nie zabraknie też kolorowanek i układanek. Taki zestaw na pewno zainteresuje wiele dzieci.

Po zakupie produktu otrzymają Państwo dostęp do pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować.
20,00 zł
Ilość:

Format PDF
97
W skład zestawu wchodzi:
  1. Zasady fair play -12 kart demonstracyjnych
  2. Dyscypliny sportu - 30 małych kart w formacie A5
  3. Dyscypliny sportu 2 - 20 dużych kart w formacie A4
  4. Dyscypliny sportowe 3- 8 dużych kart w formacie A4.
  5. Piłka XXL” - Piłka składa się z 12 kart A4 które należy wyciąć i zalaminować.
  6. Sportowe kolorowanki -12 kolorowanek w formacie A4❤️
  7. Bonus niespodzianka.
43
Ilość stron
97
chat Komentarze (0)

Produkty powiązane

Zestaw BYSTRZAKA

111 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (111 kart A4 format pdf) Materiały są zbiorem najlepszych części z różnych zestawów. Można znaleźć tutaj dużo zadań wielkanocnych i  wiosennych. Zestaw zawiera masę kreatywnych ćwiczeń i zadań kształtujących u dzieci logiczne myślenie, zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć. Dużo łamigłówek na pewno sprawi maluchom sporą frajdę.

Cena 15,00 zł

Zestaw MIESZKAŃCY ŁĄKI

96 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (96 kart A4 format pdf). Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera fajne zadania związane z porą roku, jaką jest wiosna. Dzieci dowiadują się jakie zwierzęta zamieszkują wiosenne łąki, uczą się rysować, układać i kolorować. Gra ja mam, kto ma na pewno przypadnie im do gustu. Bo jak inaczej się uczyć, jak nie przy dobrej zabawie.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

PIEKARZE I CUKIERNICY

70 kart A4 format pdf

+ prezentacja multimedialna

   W skład zestawu wchodzi (70 kart A4 format pdf) + prezentacja multimedialna  stworzona w Microsoft PowerPoint. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw idealnie nada się na obchodzone święto Piekarzy i cukierników. Dzieci dowiedzą się jak zrobiony jest chleb, poznają rodzaje chleba i z jakiej mąki jest wyrabiany. Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo manualnych zadań a całą zabawę urozmaici gra: Ja mam, kto ma.

Cena 25,00 zł

DZIEŃ STRAŻAKA

108 kart A4

format pdf

    Zestaw ten składa się z 13 części. Znajdują się w nim strażackie łamigłówki, gry, puzzle, czapeczki, karty demonstracyjne, kolorowanki i wiele innych zadań związanych z Dniem Strażaka. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pakiet ten to gwarancja fajnej zabawy i ciekawy pomysł na lekcję.

Cena 25,00 zł