Tematyczne

Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM
Zrozumieć AUTYZM

Zrozumieć AUTYZM

   Zestaw składa się z 70 kart A4 PDF + prezentacja multimedialna stworzona w Genially. Materiały są przeznaczone dla dzieci ze spektrum autyzmu, oraz dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Opracowywane  ćwiczenia z łatwością mogą być wykorzystywane zarówno przez terapeutów, jak i  rodziców. Masa zadań i ćwiczeń z pewnością pomogą w terapii.

Po zakupie produktu otrzymają Państwo dostęp do pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować.
25,00 zł
Najniższa cena w okresie
30 dni przed promocją: 25,00 zł
Ilość:

Format PDF
70
W skład zestawu wchodzi:
1. Autyzm-Prezentacja multimedialna
2. Karty demonstracyjne – napis autyzm
3. Kategoryzacja
4. Tangramy
5. Dopasuj kolory
6. Lody- układanki
7. Gra – kółko i krzyżyk
8. Autyzm - komunikacja
9. Puzzle
10. Heksagony- układanki
11. Kolorowanki
12.Poukładaj według wzoru
39
Ilość stron
70
chat Komentarze (0)

Produkty powiązane

Jesienne KODOWANIE

65 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi  (65 kart A4 pdf). Zadania wykorzystujące podstawy programowania świetnie wpływają na umiejętność logicznego myślenia, planowania, i orientacji na kartce. Rozwijają kreatywność oraz kompetencje matematyczne. Jesienne zadania z kodowania zawierają wiele, różnorodnych ćwiczeń o różnych stopniach trudności. Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Cena 25,00 zł

Zestaw NAUKA CZYTANIA

91 kart A4

format pdf

   Jest to zestaw składający się z 12 kreatywnych ćwiczeń, zadań i gier, które uatrakcyjnią naukę czytania metodą sylabową. Materiały te gwarantują mnóstwo zabawy oraz atrakcyjne zajęcia.

Cena 12,50 zł Cena podstawowa 25,00 zł

Zestaw GRAFOMOTORYKA

140 kart A4

format pdf

  W skład zestawu wchodzi (140 kart A4 format pdf). Ćwiczenia grafomotoryczne mają za zadanie poprawę sprawności dłoni i palców oraz koordynację wzrokowo-ruchową dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolonym. Trening ten wspomaga posługiwanie się przyborami piśmienniczymi i przede wszystkim naukę pisania. Materiały zawarte w tym zestawie zawierają masę różnych ćwiczeń aby w doskonały sposób rozwinąć  motorykę małą dziecka.

Cena 25,00 zł

Zestaw ZADANIA DOMOWE

78 kart A4

format pdf

   W skład zestawu wchodzi (78 kart A4 format pdf) Materiały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zawiera masę kreatywnych ćwiczeń i zadań kształtujących u dzieci logiczne myślenie, zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pamięć. Wszystkie materiały są czarno-białe, nie wymagające użycia kolorowego tuszu. Idealnie nadają się do pracy z dziećmi w domu jak i przedszkolu.

Cena 20,00 zł